Lokalita

OKOLÍ PENSIONU

Region Broumovsko a Policko je známý svou nádhernou přírodou, která láká turisty z celého světa. Největšími klenoty jsou skalní města, jako jsou Adršpašsko-teplické skály, Ostaš a Broumovské stěny. Tyto oblasti nabízejí úchvatné výhledy, fascinující skalní útvary a ideální podmínky pro pěší turistiku, horolezectví a cyklistiku.

Region se může pochlubit bohatým kulturním a historickým dědictvím. Benediktinský klášter v Broumově, významná kulturní památka, je jedním z hlavních lákadel. Historická města Broumov a Police nad Metují nabízejí krásná historická centra s malebnou architekturou.

Za zmínku určitě stojí i návštěva romantického zámku v Náchodě, který je chráněnou kulturní památkou či výlet na pozůstalost druhé světové války - vojenskou tvrz Dobrošov.   

Tipy na výlet

Slavenské hřiby 

+ 3 km

Slavenské hřiby jsou unikátní skalní útvary nacházející se v oblasti Polických stěn. Tyto útvary připomínají obří houby, díky čemuž získaly své jméno. Slavenské hřiby jsou oblíbeným cílem turistů.   

Police nad Metují

+ 3 km

Police nad Metují je malebné město sousedící se Suchým Dolem, proslulé historickým centrem a benediktinským klášterem. Je ideálním výchozím bodem pro objevování okolní přírody a turistických tras.

Kaple na Hvězdě

+ 4 km

Skalní oblast Hvězda poblíž obce Hlavňov je úchvatným místem s impozantními skalními útvary a nádhernými výhledy. Dominantou je barokní kaple Panny Marie Sněžné, která se tyčí na vrcholu a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek.

Stolová hora Ostaš

+ 7 km

Ostaš je nedaleká stolová hora nacházející se v CHKO Broumovsko. Nabízí úchvatné výhledy a skalní útvary, které lákají turisty k procházkám a výletům. Tento přírodní klenot je ideálním cílem pro milovníky přírody a aktivního odpočinku.


Oblast Hejšovina

+ 16 km

Hejšovina, známá také jako Szczeliniec Wielki, je nejvyšší hora Stolových hor v Polsku. Na vrcholu najdete jedinečné skalní labyrinty a vyhlídkové plošiny, které nabízejí panoramatické pohledy na okolní krajinu.

Broumov

+ 17 km

Broumov je malebné město s bohatou historií. Je známé svým benediktinským klášterem, který je významnou kulturní památkou. Broumov nabízí návštěvníkům krásné historické centrum, malebné uličky a okouzlující architekturu. 

Adršpašské skály

+ 20 km

Adršpach je chráněná oblast známá svými skalními útvary a překrásným jezírkem. Tato přírodní rezervace je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky, horolezectví a fotografování. 

Broumovské kostely


Broumovská skupina barokních kostelů je soubor unikátních sakrálních staveb z 18. století. Tyto kostely jsou významným kulturním dědictvím a lákají návštěvníky svou jedinečnou architekturou a uměleckou hodnotou.  

Fotogalerie

ONLINE REZERAVCE

REZERVUJTE SI VÁŠ POBYT JEŠTĚ DNES

Rychle a pohodlně zajistíte ubytování v našem pensionu, aniž byste museli ztrácet čas telefonováním nebo e-maily. Stačí pár kliknutí a můžete se těšit na svůj nezapomenutelný pobyt u nás.

Adresa:

Pension ve Mlejně

Suchý Důl 34, 54962

Telefonní číslo:

+420 733 481 113

E-mail:

pensionvemlejne@centrum.cz

Pension Ve Mlejně
Suchý Důl 34, 54962
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!